И ове сезоне пратимо учинак наших актуелних и потенцијалних репрезентативки широм кошаркашких меридијана…
МАЂАРСКА
Ујбуда – Шопрон 62:79
Драгана Станковић (Шопрон) – 8 п, 8 ск, 1 укр.л, 1 изг.л, 2 бл за 18 мин.
Цеглед – Печуј 76:105
Ивана Катанић (Печуј) – 19 п, 3 ск, 2 ас, 1 укр.л, 2 изг.л за 23 мин.
Вашаш – Уни Ђер 74:80
Надија Смаилбеговић (Вашаш) – 9 п, 3 ск, 5 ас, 4 изг.л за 19 мин.
ТУРСКА
Фенербахче Гелисим – Едремит 86:73
Мина Ђорђевић (Фенербахче Гелисим) – 11 п, 9 ск, 2 ас, 2 укр.л, 1 изг.л, 1 бл за 29 мин.
ШПАНИЈА
Сарагоса – Авенида 62:76
Александра Црвендакић (Авенида) – 4 п, 4 ск, 2 ас, 2 изг.л за 16 мин.
РУСИЈА
Јекатеринбург – Нефтјаник 91:65
Тина Крајишник (Јекатеринбург) – 11 п, 12 ск, 3 ас, 2 укр.л, 5 изг.л, 1 бл за 23 мин.
Ника Сиктивкар – Динамо Москва 85:62
Невена Јовановић (Ника Сиктивкар) – 14 п, 6 ск, 4 ас, 1 укр.л, 1 изг.л за 29 мин.
ПОЉСКА
Полонија – Лублин 77:72
Aлександра Станаћев (Лублин) – 16 п, 2 ск, 6 ас, 4 укр.л, 4 изг.л за 35 мин.
Катарина Зец (Лублин) – 3 ск, 2 ас, 5 изг.л за 20 мин.
ФРАНЦУСКА
Бурж – Лион 88:77
Ивон Андерсон (Бурж) – 25 п, 5 ск, 5 ас, 1 укр.л, 2 изг.л за 35 мин.
Фламес Кароло – Тарбе 72:60
Николина Милић (Фламес Кароло) – 13 п, 7 ск, 8 ас, 2 укр.л, 1 изг.л за 32 мин.
ГРЧКА
Олимпијакос – Ники Лефкадас 66:50
Маја Шкорић (Олимпијакос) – 2 п, 5 ск, 3 укр.л, 2 изг.л за 15 мин.
НЕМАЧКА
Хернер – Алба 56:51
Кристина Топузовић (Хернер) – 9 п, 6 ск, 1 ас, 1 укр.л, 4 изг.л за 20 мин.
ЕВРОЛИГА
Шопрон – Кангурус 71:64
Драгана Станковић (Шопрон) – 2 п, 2 ск за 8 мин.
Мерсин – Авенида 85:80
Александра Црвендакић (Авенида) – 10 п, 4 ск, 8 ас, 4 изг.л за 35 мин.
Олимпијакос – Бурж 66:81
Ивон Андерсон (Бурж) – 15 п (5-3 за три поена), 8 ск, 2 ас, 3 укр.л, 4 изг.л за 34 мин.
Фенербахче – Полковице 111:61
Мина Ђорђевић (Фенербахче) – 5 п, 2 ск, 1 ас за 11 мин.
Ивана Раца (Фенербахче) – 8 п, 1 ск, 1 укр.л, 1 изг.л за 10 мин.
ЕВРОКУП
Црвена звезда мтс – Монпеље 79:63
Александра Катанић (Црвена звезда мтс) – 22 п, 3 ск, 7 ас, 3 укр.л, 3 изг.л за 33 мин.
Снежана Богићевић (Црвена звезда мтс) – 9 п, 5 ск, 1 укр.л, 1 изг.л за 23 мин.
Фрибург – Лублин 68:73
Aлександра Станаћев (Лублин) – 13 п (4-3 за три поена), 6 ск, 9 ас, 2 укр.л, 4 изг.л за 36 мин.
Катарина Зец (Лублин) – 17 п (6-3 за три поена), 5 ск, 1 ас, 3 изг.л за 26 мин.
Пештанске – Печуј 62:68
Ивана Катанић (Печуј) – 4 п, 4 ск, 6 ас, 1 изг.л за 34 мин.
Кибиркстис – Фламес Кароло 65:68
Николина Милић (Фламес Кароло) – 5 п, 1 ск, 1 изг.л за 15 мин.