I ove nedelje pratimo kandidate za nacionalni tim u ligama širom planete…

ITALIJA – Polufinale plej-ofa

1. meč

Armani Milano – Dinamo Sasari 79:86

Nemanja Nedović (Armani Milano) – 9 p, 2 as, 2 izg.l za 18 min.

2. meč

Armani Milano – Dinamo Sasari 101:112

Nemanja Nedović (Armani Milano) – 9 p, 1 sk, 1 as, 2 izg.l za 21 min.

3. meč

Dinamo Sasari – Armani Milano 108:96

Nemanja Nedović (Armani Milano) – 16 p (8-4 za tri poena), 2 sk, 5 as, 4 izg.l za 25 min.

ŠPANIJA – Četvrtfinale plej-ofa

1. meč

Valensija – Unikaha 78:85

Dragan Milosavljević (Unikaha) – 28 p (7-6 za tri poena), 2 sk, 1 ukr.l, 1 izg.l, 1 bl za 27 min.

2. meč

Unikaha – Valensija 69:76

Dragan Milosavljević (Unikaha) – 8 p, 6 sk, 2 ukr.l, 1 izg.l za 35 min.

TURSKA Polufinale plej-ofa

1. meč

Fenerbahče – Tofaš 102:68

Nikola Kalinić (Fenerbahče) – 7 p, 5 sk, 4 as, 1 ukr.l, 1 izg.l za 26 min.

Marko Gudurić (Fenerbahče) – 10 p, 1 sk, 5 as, 2 ukr.l, 1 izg.l za 23 min.

Anadolu Efes – Galatasaraj 82:77

Vasilije Micić (Anadolu Efes) – 16 p, 2 sk, 4 as, 4 izg.l za 24 min.

2. meč

Anadolu Efes – Galatasaraj 80:68

Vasilije Micić (Anadolu Efes) – 10 p, 5 sk, 8 as, 2 izg.l za 22 min.

NEMAČKA Polufinale plej-ofa

1. meč

Bajern – Vehta 98:88

Stefan Jović (Bajern) – 2 p, 6 as za 15 min.

Vladimir Lučić (Bajern) – 24 p, 6 sk, 3 as, 2 ukr.l, 2 izg.l, 1 bl za 27 min.

Nemanja Dangubić (Bajern) – 1 sk, 1 as, 1 izg.l za 12 min.

VTB LIGA – Polufinale plej-ofa

3. meč

Zenit – CSKA 68:69

Marko Simonović (Zenit) – 15 p, 3 sk, 1 as, 3 ukr.l, 3 izg.l za 30 min.

SUPERLIGA SRBIJE

10. kolo

Crvena zvezda mts – Borac 86:58

Branko Lazić (Crvena zvezda MTS) – 6 p, 2 sk, 1 as, 1 ukr.l za 20 min.

Ognjen Dobrić (Crvena zvezda mts) – 10 p, 1 sk, 2 as za 16 min.

Aleksa Radanov (Crvena zvezda mts) – 1 sk za 1 min.

Nemanja Nenadić (Crvena zvezda mts) – 2 p za 3 min.

Dejan Davidovac (Crvena zvezda mts) – 5 p, 4 sk, 2 as, 1 ukr.l, 1 izg.l, 1 bl za 18 min.

Boriša Simanić (Crvena zvezda mts) – 9 p, 5 sk, 1 as, 1 ukr.l, 1 izg.l za 22 min.

Dušan Ristić (Crvena zvezda mts) – 16 p, 9 sk, 1 as, 1 ukr.l, 2 izg.l, 1 bl za 23 min.

Partizan NIS – Sloboda Užice 85:49

Vanja Marinković (Partizan NIS) – 4 p, 1 sk, 4 as, 2 izg.l za 13 min

Đorđe Gagić (Partizan NIS) – 13 p, 3 sk, 1 ukr.l, 2 izg.l, 1 bl za 16 min.

Rade Zagorac (Partizan MTS) – 11 p, 3 sk, 7 as, 2 ukr.l za 16 min.

Ognjen Jaramaz (Partizan MTS) – 12 p, 2 sk, 3 as, 4 ukr.l, 3 izg.l za 18 min.

Tamiš – Mega Bemaks 69:121

Luka Ašćerić (Mega Bemaks) – 20 p, 4 sk, 5 as za 18 min.

FMP – OKK Beograd 97:87

Stefan Pot (FMP) – 3 p, 4 sk, 3 izg.l za 24 min.

Aleksa Uskoković (FMP) – 12 p, 2 sk, 2 as, 3 izg.l, 1 bl za 24 min.

Stefan Momirov (FMP) – 11 p, 8 sk, 4 as, 1 ukr.l, 1 izg.l za 24 min.

Dinamik – Novi Pazar 116:113

Nemanja Krstić (Novi Pazar) – 27 p, 11 sk, 1 as, 1 izg.l za 39 min.

Polufinale plej-ofa

1. meč

Crvena zvezda mtsMega Bemaks 83:72

Branko Lazić (Crvena zvezda MTS) – 2 p, 1 sk, 1 as, 1 bl za 13 min.

Ognjen Dobrić (Crvena zvezda mts) – 13 p, 4 sk, 3 as za 32 min.

Dejan Davidovac (Crvena zvezda mts) – 5 sk, 1 ukr.l za 11 min.

Boriša Simanić (Crvena zvezda mts) – 1 sk, 2 as za 14 min.

Dušan Ristić (Crvena zvezda mts) – 2 p, 2 sk za 5 min.

Luka Ašćerić (Mega Bemaks) – 20 p, 5 sk, 2 as, 5 izg.l za 33 min.

CRNA GORA – Finale plej-ofa

4. meč

Mornar – Budućnost 94:76

Uroš Luković (Mornar) – 12 p, 9 sk, 1 as, 1 izg.l, 1 bl za 22 min.

Nikola Rebić (Mornar) – 16 p, 2 sk, 8 as, 2 ukr.l, 3 izg.l za 32 min.

5. meč

Budućnost – Mornar 76:72

Uroš Luković (Mornar) – 13 p, 6 sk, 1 as za 19 min.

Nikola Rebić (Mornar) – 17 p, 5 sk, 5 as, 1 ukr.l, 2 izg.l za 37 min.