I ove nedelje pratimo učinak naših aktuelnih i potencijalnih reprezentativki širom košarkaških meridijana…

RUSIJA

Dinamo Kursk – Dinamo Moskva 92:66

Sonja Petrović (Dinamo Kursk) – 10 p, 2 sk za 14 min.

MAĐARSKA

Šopron – Pink Pečuj 82:68

Jelena Milovanović (Šopron) – 12 p, 2 sk, 2 as, 1 bl za 19 min.

Tina Jovanović (Šopron) – 11 p, 7 sk, 1 as, 3 izg.l za 22 min.

Aleksandra Crvendakić (Šopron) – 10 p, 5 sk, 1 as, 3 izg.l za 24 min.

Peč Pečuj – BEAC 81:79

Sanja Mandić (Peč Pečuj) – 12 p, 7 sk, 8 as, 1 ukr.l, 5 izg.l za 28 min.

Atomeromu – Miškolc 59:55

Sara Krnjić (Atomeromu) – 11 p, 8 sk, 1 as, 1 ukr.l, 1 izg.l, 1 bl za 29 min.

TURSKA

Botaš – Fenerbahče 78:69

Ana Dabović (Fenerbahče) – 16 p, 2 sk, 3 as, 1 ukr.l, 1 izg.l, 1 bl za 33 min.

Jakin Dogu – Mersin 89:75

Saša Čađo (Mersin) – 6 p, 5 sk, 1 izg.l za 14 min.

Čanik – Abdulah Gul 65:67

Danijel Pejdž (Abdulah Gul) – 14 p, 6 sk, 3 as, 4 izg.l, 1 bl za 34 min.

FRANCUSKA

Flame – Vilnev 65:68

Nevena Jovanović (Vilnev) – 8 p, 1 sk, 2 as, 1 izg.l za 15 min.

Mondevil – Lande 55:51

Maja Škorić (Lande) – 9 p, 5 sk, 2 as za 32 min.

ŠPANIJA

Bembibre – Zamarat 81:66

Aleksandra Stanaćev (Bembibre) – 6 p, 1 sk, 7 as, 3 izg.l za 38 min.

POLJSKA

Artego – Visla Krakov 67:78

Dragana Stanković (Artego) – 6 p, 6 sk za 23 min.

Tamara Radočaj (Visla) – 15 p, 2 sk, 4 as, 2 ukr.l, 2 izg.l za 21 min.

JAS FBG – Sleza Vroclav 76:81

Tijana Ajduković (Sleza Vroclav) – 10 p, 7 sk, 1 as, 3 izg.l za 18 min.

FIBA EVROLIGA

Dinamo Kursk – Galatasaraj 102:45

Sonja Petrović (Dinamo Kursk) – 11 p, 5 sk, 2 as, 2 ukr.l, 2 izg.l za 21 min.

Šopron – USK Prag 71:79

Jelena Milovanović (Šopron) – 19 p, 9 sk, 1 ukr.l, 1 izg.l za 26 min.

Tina Jovanović (Šopron) – 4 p, 3 sk, 1 izg.l za 17 min.

Aleksandra Crvendakić (Šopron) – 13 p, 9 sk, 1 as, 1 izg.l za 34 min.

Jakin Dogu – Fenerbahče 72:61

Ana Dabović (Fenerbahče) – 11 p, 1 sk, 2 ukr.l, 2 izg.l za 29 min.

Vilnev – Burž 64:55

Nevena Jovanović (Vilnev) – 13 p, 6 sk, 2 as, 1 ukr.l, 3 izg.l za 23 min.

Visla – BLMA 85:67

Tamara Radočaj (Visla) – 5 p, 2 sk, 5 as, 1 ukr.l za 16 min.

FIBA EVROKUP

Jenisej – Mersin 75:70

Saša Čađo (Mersin) – 15 p, 2 sk, 2 as, 2 ukr.l, 1 izg.l za 35 min.

Bareiro – Atomeromu 56:70

Sara Krnjić (Atomeromu) – 8 p, 9 sk, 1 ukr.l, 2 izg.l, 1 bl za 20 min.

Gernika Bilbao – Lande 62:84

Maja Škorić (Lande) – 9 p, 4 sk, 3 as, 1 ukr.l za 30 min.

Istanbul Univerzitet – Sleza Vroclav 55:95

Tijana Ajduković (Sleza Vroclav) – 17 p, 9 sk za 23 min.

Karolo basket – Peč Pečuj 82:46

Sanja Mandić (Peč Pečuj) – 4 p, 5 sk, 6 as, 1 izg.l za 30 min.

Artego Bydg – Spartak MR 69:58

Dragana Stanković (Artego Bydg) – 10 p, 4 sk, 3 ukr.l, 2 izg.l za 17 min.

Basket Gdinja – Abdulah Gul 58:57

Danijel Pejdž (Abdulah Gul) – 10 p, 13 sk, 1 as, 1 ukr.l, 3 izg.l, 1 bl za 32 min.