I ove nedelje pratimo učinak naših aktuelnih i potencijalnih reprezentativki širom košarkaških meridijana…

RUSIJA

Dinamo Kursk – MBA 83:59

Sonja Petrović (Dinamo Kursk) – 4 p, 5 sk, 2 as, 1 ukr.l, 1 izg.l za 17 min.

MAĐARSKA

Atomeromu – Šopron 66:53

Sara Krnjić (Atomeromu) – 7 p, 5 sk, 3 as, 2 ukr.l, 2 izg.l za 26 min.

Jelena Milovanović (Šopron) – 3 p, 2 sk, 1 ukr.l, 4 izg.l za 22 min.

Tina Jovanović (Šopron) – 6 p, 6 sk, 2 izg.l, 1 as za 15 min.

Aleksandra Crvendakić (Šopron) – 5 p, 2 sk, 3 izg.l, 1 as za 25 min.

TURSKA

Fenerbahče – Hataj 86:84

Ana Dabović (Fenerbahče) – 18 p (4-4 za tri poena), 4 as, 2 ukr.l, 2 izg.l za 25 min.

Mersin – Bešiktaš 75:82

Saša Čađo (Mersin) – 2 p, 1 sk, 1 as, 1 ukr.l za 17 min.

FRANCUSKA

Vilnev – Nant 66:55

Nevena Jovanović (Vilnev) – 2 p, 3 sk, 2 as, 2 izg.l za 23 min.

Lande – Flame 83:75

Maja Škorić (Lande) – 7 p, 4 sk, 2 as, 1 ukr.l, 1 izg.l za 27 min.

ŠPANIJA

Sant Adria – Bembibre 69:66

Aleksandra Stanaćev (Bembibre) – 10 p, 5 sk, 1 as, 2 izg.l za 24 min.

POLJSKA

Sleza Vroclav – Goržov 71:69

Tijana Ajduković (Sleza Vroclav) – 25 p, 10 sk, 2 ukr.l, 1 izg.l za 30 min.

Visla – JAS FBG 79:44

Tamara Radočaj (Visla) – 9 p, 4 sk, 6 as, 3 ukr.l, 1 izg.l za 27 min.

FIBA EVROLIGA

Burž – Dinamo Kursk 65:76

Sonja Petrović (Dinamo Kursk) – 10 p, 2 sk, 2 as, 2 ukr.l, 1 izg.l za 17 min.

Šopron – Kastors 83:59

Jelena Milovanović (Šopron) – 16 p, 2 sk, 4 as, 4 ukr.l, 1 izg.l za 22 min.

Tina Jovanović (Šopron) – 11 p, 6 sk, 2 as, 1 ukr.l, 2 izg.l za 22 min.

Aleksandra Crvendakić (Šopron) – 7 p, 10 sk, 3 ukr.l, 2 bl za 27 min.

Fenerbahče – Avenida 68:56

Ana Dabović (Fenerbahče) – 10 p, 4 sk, 1 as, 3 ukr.l, 1 izg.l za 31 min.

USK Prag – Vilnev 88:51

Nevena Jovanović (Vilnev) – 2 p, 1 sk, 1 as, 1 ukr.l za 20 min.

Jakin Dogu – Visla 87:59

Tamara Radočaj (Visla) – 5 p, 3 sk, 3 as, 1 izg.l za 27 min.

FIBA EVROKUP

Mersin – Ružemberok 54:42

Saša Čađo (Mersin) – 8 p, 5 sk, 4 as, 7 ukr.l, 1 izg.l, 1 bl za 37 min.

Atomeromu – Nimburk 73:66

Sara Krnjić (Atomeromu) – 16 p, 9 sk, 1 izg.l za 30 min.

Lande – Đirona 88:75

Maja Škorić (Lande) – 10 p.

Sleza Vroclav AGU spor 73:68

Tijana Ajduković (Sleza Vroclav) – 4 p, 2 sk, 1 ukr.l, 2 izg.l za 24 min.

Danijel Pejdž (AGU spor) – 8 p, 1 sk, 2 as, 3 izg.l, 3 bl za 16 min.

Peč Pečuj – DVTK 79:74

Sanja Mandić (Peč Pečuj) – 17 p, 5 sk, 9 as, 1 ukr.l, 4 izg.l za 32 min.

Umea Udominate – Artego Bydg 86:72

Dragana Stanković (Artego Bydg) – 10 p, 1 sk, 1 as, 1 ukr.l, 3 izg.l, 2 bl za 19 min.