I ove sezone pratimo učinak naših aktuelnih i potencijalnih reprezentativki širom košarkaških meridijana…

MAĐARSKA

Šopron – Miškolc 89:52

Aleksandra Crvendakić (Šopron) – 11 p, 4 sk, 5 as, 1 izg.l za 29 min.

Tina Krajišnik (Šopron) – 16 p, 7 sk, 1 izg.l za 28 min.

Maja Škorić (Miškolc) – 6 p, 2 as, 2 ukr.l, 4 izg.l za 23 min.

POLJSKA

AZS UMCS – Šleza Vroclav 61:56

Nevena Jovanović (Šleza Vroclav) – 18 p, 2 sk, 4 izg.l za 35 min.

Polkovice – Torun 82:58

Miljana Bojović (Polkovice) – 3 p, 4 sk, 6 as, 1 ukr.l, 2 izg.l za 27 min.

TURSKA

Čanik Beledije – Izmit Beledijespor 77:90

Saša Čađo (Izmit Beledijespor) – 9 p, 1 ukr.l, 1 izg.l za 18 min.

Fenerbahče – Galatasaraj 69:66

Dragana Stanković (Galatasaraj) – 13 p, 6 sk, 2 bl za 20 min.

ŠPANIJA

Man Filter – Ensino Lugo 71:68

Aleksandra Stanaćev (Ensino Lugo) – 11 p, 2 sk, 2 as, 3 ukr.l, 1 izg.l za 28 min.

Gernika – Promete 74:57

Nikolina Milić (Gernika) – 4 p, 6 sk, 2 as, 1 izg.l za 19 min.

Kadi le So Valensija 51:66

Jovana Nogić (Kadi le So) – 3 p, 3 sk, 3 as, 1 ukr.l, 2 izg.l za 18 min.

SLOVAČKA

Peštanske Čajki – Ružemberok 52:57

Teodora Turudić (Ružemberok) – 14 p, 8 sk, 1 as, 2 ukr.l, 1 izg.l za 30 min.

SLOVENIJA – WABA LIGA

Montana – Celje 84:79

Snežana Bogićević (Celje) – 11 p, 6 sk, 1 as za 25 min.

EVROLIGA

Sinamo Kursk – Šopron 78:47

Aleksandra Crvendakić (Šopron) – 14 p, 5 sk, 5 as, 2 ukr.l, 3 izg.l za 32 min.

Tina Krajišnik (Šopron) – 8 p, 2 sk za 18 min.

EVROKUP

Galatasaraj – Artego 85:76

Dragana Stanković (Galatasaraj) – 23 p (12-11 za dva poena), 8 sk, 1 as, 1 ukr.l, 2 izg.l, 4 bl za 28 min.

Basket Lande – Miškolc 81:66

Maja Škorić (Miškolc) – 8 p, 2 sk, 2 as, 1 izg.l za 26 min.

Polkovice – Basket Umea 83:70

Miljana Bojović (Polkovice) – 5 p, 2 sk, 5 as, 1 ukr.l, 4 izg.l za 28 min.

Ružemberok – Minsk 56:62

Teodora Turudić (Ružemberok) – 7 p, 4 sk, 1 as, 3 ukr.l, 1 izg.l za 16 min.

Pik Pečuj – Kadi le So 55:71

Jovana Nogić (Kadi le So) – 14 p, 5 sk, 3 as, 1 ukr.l za 25 min.