I ove sezone pratimo učinak naših aktuelnih i potencijalnih reprezentativki širom košarkaških meridijana…

MAĐARSKA

PIK Pečuj – Šopron 83:77

Aleksandra Crvendakić (Šopron) – 31 p (13-5 za tri poena), 3 sk, 2 as, 2 ukr.l, 2 izg.l za 35 min.

Tina Krajišnik (Šopron) – 10 p, 1 sk, 1 ukr.l za 15 min.

POLJSKA

Šleza Vroclav – Arka Gdinja 58:63

Nevena Jovanović (Šleza Vroclav) – 5 p, 4 sk, 1 as, 1 ukr.l, 1 izg.l za 30 min.

Artego – Polkovice 67:62

Miljana Bojović (Polkovice) – 6 p, 7 sk, 2 as, 2 ukr.l, 6 izg.l za 29 min.

TURSKA

Izmit Beledijespor – Čukurova 92:79

Saša Čađo (Izmit Beledijespor) – 14 p, 5 sk, 3 as, 1 ukr.l, 1 izg.l za 28 min.

Galatasaraj – Bešiktaš 83:67

Dragana Stanković (Galatasaraj) – 3 p, 3 sk za 13 min.

FRANCUSKA

Monpelje – Burž 63:80

Ana Dabović (Burž) – 10 p, 2 sk, 5 as, 2 ukr.l, 1 izg.l za 26 min.

ŠPANIJA

Ensino Lugo – Al Kezeres 100:52

Aleksandra Stanaćev (Ensino Lugo) – 5 p, 1 sk, 8 as, 5 izg.l za 28 min.

Araski – Gernika 40:59

Nikolina Milić (Gernika) – 9 p, 4 sk, 4 izg.l za 17 min.

Kadi le So – Gipuzkoa UPV 55:56

Jovana Nogić (Kadi le So) – 10 p, 4 sk, 2 as, 1 ukr.l, 1 bl za 22 min.

SLOVAČKA

Ružemberok – Samorin 87:47

Teodora Turudić (Ružemberok) – 7 p, 4 sk, 1 ukr.l, 1 izg.l za 23 min.

RUMUNIJA

Arad – Satu Mare 59:57

Maja Miljković (Satu Mare) – 5 p, 3 sk, 3 as, 2 izg.l za 31 min.

SLOVENIJA – WABA LIGA

Snežana Bogićević (Celje)

Celje – Ledita 84:45 (8 p, 6 sk, 1 ukr.l, 2 izg.l za 18 min).

Celje – Partizan 89:48 (15 p, 4 sk, 3 as, 4 ukr.l, 1 izg.l, 1 bl za 23 min).

EVROLIGA

Burž – Čukurova 92:62

Ana Dabović (Burž) – 15 p, 9 sk, 5 as, 1 ukr.l za 32 min.

Šopron – Arka Gdinja 59:61

Aleksandra Crvendakić (Šopron) – 14 p, 6 sk, 1 as, 1 ukr.l, 1 izg.l za 38 min.

Tina Krajišnik (Šopron) – 7 p, 3 sk, 1 izg.l za 14 min.

EVROKUP

Galatasaraj – ACS Sepsi 70:78

Dragana Stanković (Galatasaraj) – 8 p, 3 sk, 2 ukr.l, 1 izg.l za 19 min.

Miškolc – Kadi le So 73:69

Maja Škorić (Miškolc) – 10 p, 2 sk, 2 ukr.l, 3 izg.l za 20 min.

Jovana Nogić (Kadi le So) – 7 p, 5 sk, 2 as, 4 izg.l za 17 min.

Polkovice – Orman Genčlik 75:55

Miljana Bojović (Polkovice) – 10 p, 4 sk, 5 as, 6 ukr.l, 1 izg.l za 33 min.

Hataj – Ružemberok 80:79

Teodora Turudić (Ružemberok) – 13 p, 4 sk, 3 as, 3 ukr.l, 1 izg.l, 1 bl za 30 min.