I ove sezone pratimo učinak naših aktuelnih i potencijalnih reprezentativki širom košarkaških meridijana…

MAĐARSKA

ZTE NKK – Šopron 64:87

Aleksandra Crvendakić (Šopron) – 21 p (5-5 za tri poena), 5 sk, 6 as, 2 ukr.l, 2 izg.l za 31 min.

Tina Krajišnik (Šopron) – 12 p, 6 sk, 1 as za 29 min.

Cegled – Miškolc 84:82

Maja Škorić (Miškolc) – 8 p, 5 sk, 3 as, 1 ukr.l, 1 izg.l za 21 min.

POLJSKA

Goržov – Šleza Vroclav 63:71

Nevena Jovanović (Šleza Vroclav) – 5 p, 2 sk, 2 as, 1 ukr.l, 1 izg.l za 30 min.

Polkovice – Visla Krakov 75:46

Miljana Bojović (Polkovice) – 6 p, 6 sk, 5 as, 2 ukr.l, 1 izg.l, 2 bl za 19 min.

TURSKA

Hataj – Izmit Beledijespor 76:67

Saša Čađo (Izmit Beledijespor) – 16 p, 4 sk, 4 as, 3 ukr.l, 1 izg.l za 29 min.

FRANCUSKA

Burž – Vilnev 85:71

Ana Dabović (Burž) – 24 p (4-3 za tri poena), 3 sk, 2 as za 21 min.

ŠPANIJA

Promete – Ensino Lugo 55:60

Aleksandra Stanaćev (Ensino Lugo) – 9 p, 5 sk, 5 as, 1 ukr.l, 2 izg.l za 35 min.

Gernika – Zamarat 82:56

Nikolina Milić (Gernika) – 17 p, 1 sk, 3 as, 2 bl za 16 min.

Man Filter – Kadi le So 61:65

Jovana Nogić (Kadi le So) – 4 p, 1 sk, 1 ukr.l, 3 izg.l za 13 min.

SLOVAČKA

Banjska Bistrica – Ružemberok 46:98

Teodora Turudić (Ružemberok) – 15 p, 7 sk, 6 as, 3 ukr.l, 3 izg.l za 25 min.

RUMUNIJA

Targu Mureš – Satu Mare 48:104

Maja Miljković (Satu Mare) – 16 p, 3 sk, 7 as, 3 ukr.l, 2 izg.l za 21 min.

SLOVENIJA – WABA LIGA

Celje – Kraljevo 71:65

Snežana Bogićević (Celje) – 10 p, 6 sk, 2 izg.l, 1 bl za 24 min.

EVROLIGA

TTT Riga – Burž 55:70

Ana Dabović (Burž) – 14 p, 1 sk, 3 as, 2 ukr.l, 3 izg.l za 27 min.

Đirona – Šopron 64:58

Jelena Bruks (Šopron) – 10 p, 10 sk, 1 as, 4 ukr.l, 3 izg.l za 32 min.

Aleksandra Crvendakić (Šopron) – 19 p (9-5 za tri poena), 5 sk, 3 as, 1 izg.l za 36 min.

Tina Krajišnik (Šopron) – 16 p, 6 sk, 1 izg.l za 30 min.

EVROKUP

Miškolc Basket Lande 71:72

Maja Škorić (Miškolc) – 2 p, 1 sk, 6 as, 1 izg.l za 26 min.

A3 Basket Umea – Polkovice 66:91

Miljana Bojović (Polkovice) – 5 p, 3 sk, 7 as, 2 ukr.l, 1 izg.l, 1 bl za 26 min.

Minsk – Ružemberok 64:53

Teodora Turudić (Ružemberok) – 10 p, 10 sk, 2 as, 1 ukr.l, 4 izg.l za 31 min.

Kadi le So – Pik Pečuj 89:57

Jovana Nogić (Kadi le So) – 7 p, 5 sk, 1 as, 3 izg.l za 18 min.