I ove sezone pratimo učinak naših aktuelnih i potencijalnih reprezentativki širom košarkaških meridijana…

MAĐARSKA

UNI Đer – Šopron 53:59

Jelena Bruks (Šopron) – 13 p, 2 sk, 4 as, 2 izg.l za 32 min.

Aleksandra Crvendakić (Šopron) – 7 p, 5 sk, 1 as, 1 izg.l za 26 min.

ZTE NKK – Miškolc 72:84

Maja Škorić (Miškolc) –7 p, 4 sk, 5 as za 32 min.

POLJSKA

Šleza Vroclav – Enea AZS 78:43

Nevena Jovanović (Šleza Vroclav) – 6 p, 3 sk, 2 as, 2 ukr.l za 26 min.

AZS UMCS Lublin – Goržov 90:85

Jovana Popović (AZS UMCS Lublin) – 19 p, 3 sk, 4 as, 2 ukr.l, 3 izg.l za 37 min.

Arka Gdinja – Polkovice 85:56

Miljana Bojović (Polkovice) – 6 p, 3 sk, 3 as, 1 ukr.l, 5 izg.l za 28 min.

TURSKA

Bešiktaš – Izmit Beledijespor 88:89

Saša Čađo (Izmit Beledijespor) – 22 p, 2 sk, 1 as, 2 ukr.l, 2 izg.l za 43 min.

FRANCUSKA

Šarne – Burž 70:77

Ana Dabović (Burž) – 9 p, 2 sk za 21 min.

ŠPANIJA

Gipuzkoa – Ensino Lugo 59:58

Aleksandra Stanaćev (Ensino Lugo) – 2 p, 3 sk, 7 as, 2 izg.l za 38 min.

Gernika – Kadi Le So 66:43

Nikolina Milić (Gernika) –  18 p, 9 sk, 3 ukr.l, 3 izg.l, 1 bl za 24 min.

RUMUNIJA

Satu Mare – Targu Sekuesk 70:39

Maja Miljković (Satu Mare) – 4 p, 5 sk, 4 as, 1 ukr.l, 2 izg.l za 26 min.

Targovište – ACS Sepsi 53:81

Kristina Topuzović (ACS Sepsi) – 8 p, 15 sk, 1 as, 3 izg.l za 28 min.

 

EVROLIGA

Venecija – Burž 73:63

Ana Dabović (Burž) – 10 p, 2 sk, 1 as, 2 ukr.l, 1 izg.l za 23 min.

BLMA – Šopron 53:66

Jelena Bruks (Šopron) – 16 p, 10 sk, 3 as, 2 ukr.l, 3 izg.l za 36 min.

Aleksandra Crvendakić (Šopron) – 16 p, 5 sk, 2 as, 1 ukr.l, 3 izg.l, 1 bl za 34 min.

EVROKUP

Galatasaraj – Lulea 74:55

Dragana Stanković (Galatasaraj) – 3 p, 10 sk, 2 ukr.l, 3 izg.l za 18 min.

Miškolc – Pik Pečuj 75:47

Maja Škorić (Miškolc) – 10 p, 5 sk, 2 as, 2 izg.l, 1 bl za 28 min.

Polkovice – Kajzeri 59:64

Miljana Bojović (Polkovice) – 9 p (4-3 za tri poena), 4 sk, 9 as, 1 ukr.l, 5 izg.l za 33 min.

Artego – ACS Sepsi 72:67

Kristina Topuzović (ACS Sepsi) – 2 p, 2 sk, 1 as, 1 ukr.l za 13 min.