I ove nedelje pratimo učinak naših aktuelnih i potencijalnih reprezentativki širom košarkaških meridijana…

RUSIJA

Jenisej – Dinamo Kursk 74:90

Sonja Petrović (Dinamo Kursk) – 7 p, 1 sk za 11 min.

MAĐARSKA

Šopron – Peč Pečuj 89:37

Jelena Milovanović (Šopron) – 5 p, 6 sk, 4 as, 2 ukr.l, 2 izg.l za 18 min.

Tina Jovanović (Šopron) – 8 p, 4 sk, 3 ukr.l za 15 min.

Aleksandra Crvendakić (Šopron) – 13 p, 7 sk, 4 as, 2 izg.l za 22 min.

Sanja Mandić (Peč Pečuj) – 3 p, 1 sk, 3 ukr.l, 5 izg.l za 24 min.

Atomeromu – Cegled 72:67

Sara Krnjić (Atomeromu) – 12 p, 6 sk, 1 ukr.l, 2 izg.l, 1 bl za 22 min.

TURSKA

Fenerbahče – Bešiktaš 82:65

Ana Dabović (Fenerbahče) – 6 p, 3 sk, 2 as, 1 izg.l za 13 min.

Mersin – Bornova 93:49

Saša Čađo (Mersin) – 9 p, 1 sk, 1 as, 1 izg.l, 1 bl za 14 min.

Abdulah Gul – Hataj 71:82

Danijel Pejdž (Abdulah Gul) – 21 p, 13 sk, 1 as, 3 ukr.l, 4 izg.l, 2 bl za 34 min.

FRANCUSKA

Vilnev – Tarbe 70:59

Nevena Jovanović (Vilnev) – 3 p, 1 as za 11 min.

Lande Nant 68:65

Maja Škorić (Lande) – 5 p, 1 sk, 4 as, 1 bl za 18 min.

ŠPANIJA

Al Kazeres – Bembibre 72:59

Aleksandra Stanaćev (Bembibre) – 7 p, 1 sk, 6 as, 2 ukr.l, 1 izg.l za 32 min.

POLJSKA

Artego – Goržov 80:62

Dragana Stanković (Artego) – 7 p, 4 sk, 1 as, 2 ukr.l, 2 bl za 17 min.

Sleza VroclavEnea AZS 68:57

Tijana Ajduković (Sleza Vroclav) – 6 p, 10 sk, 1 as, 5 izg.l za 19 min.

 

FIBA EVROLIGA

Dinamo Kursk – USK Prag 109:88

Sonja Petrović (Dinamo Kursk) – 21 p, 6 sk, 1 as, 1 ukr.l, 1 izg.l, 1 bl za 27 min.

Vilnev – Šopron 73:83

Nevena Jovanović (Vilnev) – 5 p, 5 sk, 3 as za 20 min.

Jelena Milovanović (Šopron) – 11 p, 6 sk, 4 as za 21 min.

Tina Jovanović (Šopron) – 10 p, 4 sk, 1 as, 2 izg.l za 24 min.

Aleksandra Crvendakić (Šopron) – 12 p, 4 sk, 2 izg.l, 1 bl za 27 min.

Jekaterinburg – Fenerbahče 71:73

Ana Dabović (Fenerbahče) – 21 p (7-5 za tri poena), 3 sk, 6 as, 2 ukr.l, 2 izg.l za 34 min.

FIBA EVROKUP

Košice – Mersin 89:87

Saša Čađo (Mersin) – 19 p, 2 sk, 1 as, 4 ukr.l, 4 izg.l, 1 bl za 43 min.

Virtus – Atomeromu 72:59

Sara Krnjić (Atomeromu) – 20 p, 6 sk, 1 as, 2 ukr.l, 2 izg.l za 29 min.

Cegled – Lande 59:76

Maja Škorić (Lande) – 15 p, 4 sk, 1 as, 3 ukr.l, 5 izg.l za 32 min.

Gdinja – Sleza Vroclav 59:66

Tijana Ajduković (Sleza Vroclav) – 8 p, 6 sk, 1 izg.l za 19 min.

Peč Pečuj – Keltern 69:67

Sanja Mandić (Peč Pečuj) – 5 p, 1 sk, 3 as, 2 ukr.l, 2 izg.l za 21 min.

Artego – MBA Moskva 78:65

Dragana Stanković (Artego Bydg) – 10 p, 11 sk, 1 as, 1 ukr.l, 1 bl za 24 min.

Abdulah Gul – Istanbul Univerzitet 99:64

Danijel Pejdž (Abdulah Gul) – 10 p, 6 sk, 2 as, 2 ukr.l, 1 bl za 24 min.