И ове недеље пратимо учинак наших актуелних и потенцијалних репрезентативки широм кошаркашких меридијана…
РУСИЈА
Јенисеј – Динамо Курск 74:90
Соња Петровић (Динамо Курск) – 7 п, 1 ск за 11 мин.
МАЂАРСКА
Шопрон – Печ Печуј 89:37
Јелена Миловановић (Шопрон) – 5 п, 6 ск, 4 ас, 2 укр.л, 2 изг.л за 18 мин.
Тина Јовановић (Шопрон) – 8 п, 4 ск, 3 укр.л за 15 мин.
Александра Црвендакић (Шопрон) – 13 п, 7 ск, 4 ас, 2 изг.л за 22 мин.
Сања Мандић (Печ Печуј) – 3 п, 1 ск, 3 укр.л, 5 изг.л за 24 мин.
Атомерому – Цеглед 72:67
Сара Крњић (Атомерому) – 12 п, 6 ск, 1 укр.л, 2 изг.л, 1 бл за 22 мин.
ТУРСКА
Фенербахче – Бешикташ 82:65
Ана Дабовић (Фенербахче) – 6 п, 3 ск, 2 ас, 1 изг.л за 13 мин.
Мерсин – Борнова 93:49
Саша Чађо (Мерсин) – 9 п, 1 ск, 1 ас, 1 изг.л, 1 бл за 14 мин.
Абдулах Гул – Хатај 71:82
Данијел Пејџ (Абдулах Гул) – 21 п, 13 ск, 1 ас, 3 укр.л, 4 изг.л, 2 бл за 34 мин.
ФРАНЦУСКА
Вилнев – Тарбе 70:59
Невена Јовановић (Вилнев) – 3 п, 1 ас за 11 мин.
Ланде – Нант 68:65
Маја Шкорић (Ланде) – 5 п, 1 ск, 4 ас, 1 бл за 18 мин.
ШПАНИЈА
Ал Казерес – Бембибре 72:59
Александра Станаћев (Бембибре) – 7 п, 1 ск, 6 ас, 2 укр.л, 1 изг.л за 32 мин.
ПОЉСКА
Артего – Горжов 80:62
Драгана Станковић (Артего) – 7 п, 4 ск, 1 ас, 2 укр.л, 2 бл за 17 мин.
Слеза Вроцлав – Енеа АЗС 68:57
Тијана Ајдуковић (Слеза Вроцлав) – 6 п, 10 ск, 1 ас, 5 изг.л за 19 мин.
ФИБА ЕВРОЛИГА
Динамо Курск – УСК Праг 109:88
Соња Петровић (Динамо Курск) – 21 п, 6 ск, 1 ас, 1 укр.л, 1 изг.л, 1 бл за 27 мин.
Вилнев – Шопрон 73:83
Невена Јовановић (Вилнев) – 5 п, 5 ск, 3 ас за 20 мин.
Јелена Миловановић (Шопрон) – 11 п, 6 ск, 4 ас за 21 мин.
Тина Јовановић (Шопрон) – 10 п, 4 ск, 1 ас, 2 изг.л за 24 мин.
Александра Црвендакић (Шопрон) – 12 п, 4 ск, 2 изг.л, 1 бл за 27 мин.
Јекатеринбург – Фенербахче 71:73
Ана Дабовић (Фенербахче) – 21 п (7-5 за три поена), 3 ск, 6 ас, 2 укр.л, 2 изг.л за 34 мин.
ФИБА ЕВРОКУП
Кошице – Мерсин 89:87
Саша Чађо (Мерсин) – 19 п, 2 ск, 1 ас, 4 укр.л, 4 изг.л, 1 бл за 43 мин.
Виртус – Атомерому 72:59
Сара Крњић (Атомерому) – 20 п, 6 ск, 1 ас, 2 укр.л, 2 изг.л за 29 мин.
Цеглед – Ланде 59:76
Маја Шкорић (Ланде) – 15 п, 4 ск, 1 ас, 3 укр.л, 5 изг.л за 32 мин.
Гдиња – Слеза Вроцлав 59:66
Тијана Ајдуковић (Слеза Вроцлав) – 8 п, 6 ск, 1 изг.л за 19 мин.
Печ Печуј – Келтерн 69:67
Сања Мандић (Печ Печуј) – 5 п, 1 ск, 3 ас, 2 укр.л, 2 изг.л за 21 мин.
Артего – МБА Москва 78:65
Драгана Станковић (Артего Бyдг) – 10 п, 11 ск, 1 ас, 1 укр.л, 1 бл за 24 мин.
Абдулах Гул – Истанбул Универзитет 99:64
Данијел Пејџ (Абдулах Гул) – 10 п, 6 ск, 2 ас, 2 укр.л, 1 бл за 24 мин.