I ove nedelje pratimo učinak naših aktuelnih i potencijalnih reprezentativki širom košarkaških meridijana…

RUSIJA

Jenisej – Dinamo Kursk 53:119

Sonja Petrović (Dinamo Kursk) – 25 p, 2 sk, 1 as, 4 ukr.l, 1 izg.l za 26 min.

MAĐARSKA

Vašaš Akademija – Šopron 73:79

Aleksandra Crvendakić (Šopron) – 10 p, 4 sk, 5 as, 1 ukr.l, 1 izg.l, 1 bl za 23 min.

PIK Pečuj – UNI Đer 64:71

Sara Krnjić (UNI Đer) – 2 p, 1 sk, 3 as, 3 ukr.l, 4 izg.l, 1 bl za 20 min.

Miškolc – Atomeromu 83:73

Maja Škorić (Miškolc) – 8 p, 6 sk, 3 as, 1 ukr.l, 3 izg.l za 26 min.

Nevena Jovanović (Atomeromu) – 6 p, 4 sk, 3 izg.l za 21 min.

Cegled – MTK 78:68

Jovana Popović (Cegled) – 9 p, 6 sk, 3 as, 1 ukr.l, 3 izg.l za 33 min.

TURSKA

Mersin – Čukurova 70:80

Saša Čađo (Mersin) – 3 p, 5 sk, 2 as, 3 ukr.l za 20 min.

ŠPANIJA

Zamarat – Sent Adria 90:73

Aleksandra Stanaćev (Zamarat) – 12 p, 8 sk, 8 as, 2 ukr.l, 4 izg.l za 31 min.

POLJSKA

Artego – Visla Krakov 70:60

Dragana Stanković (Artego) – 16 p, 9 sk, 4 as, 5 izg.l, 4 bl za 33 min.

Tamara Radočaj (Artego) – 1 sk, 2 as, 1 izg.l za 13 min.

SRBIJA

Crvena zvezda – Radivoj Korać 86:61

Aleksandra Katanić (Crvena zvezda) – 13 p, 2 sk, 5 as, 4 ukr.l, 3 izg.l za 26 min.

Snežana Bogićević (Crvena zvezda) – 18 p, 5 sk, 1 izg.l za 21 min.

EVROLIGA

Šopron – Dinamo Kursk 58:65

Aleksandra Crvendakić (Šopron) – 2 p, 4 sk, 2 as, 3 ukr.l za 35 min.

Sonja Petrović (Dinamo Kursk) – 3 p, 6 sk, 3 izg.l za 21 min.

EVROKUP

Mersin – ACS Sepsi 71:61

Saša Čađo (Mersin) – 16 p, 5 sk, 1 as, 2 ukr.l za 31 min.

UNI Đer – Lointek Gernika 79:61

Sara Krnjić (UNI Đer) – 5 p, 9 sk, 3 as, 1 ukr.l, 1 izg.l, 3 bl za 25 min.

Atomeromu – Ruženberok 87:72

Nevena Jovanović (Atomeromu) – 10 p, 2 as, 3 ukr.l, 2 izg.l za 33 min.

Miškolc – Nant 79:56

Maja Škorić (Miškolc) – 12 p, 6 sk, 3 as, 3 ukr.l, 2 bl za 24 min.

Artego – Sodertalje 79:43

Dragana Stanković (Artego) – 15 p, 15 sk, 4 as, 2 ukr.l, 3 izg.l, 4 bl za 32 min.

Tamara Radočaj (Artego) – 9 p, 2 sk, 1 as, 1 ukr.l, 2 izg.l za 21 min.

Galatasaraj – Torun 56:50

Sanja Mandić (Torun) – 2 sk, 1 as, 2 izg.l za 10 min.

Cegled – Lion 73:95

Jovana Popović (Cegled) – 25 p, 3 sk, 2 as, 1 ukr.l, 6 izg.l za 34 min.