I ove nedelje pratimo učinak naših aktuelnih i potencijalnih reprezentativki širom košarkaških meridijana…

RUSIJA

Dinamo Kursk – Spartak MR 85:47

Sonja Petrović (Dinamo Kursk) – 14 p, 10 sk, 1 as, 1 ukr.l, 1 bl za 23 min.

MAĐARSKA

Šopron – PIK Pečuj 92:43

Aleksandra Crvendakić (Šopron) – 14 p, 5 sk, 6 as, 1 izg.l za 15 min.

UNI Đer – MTK 85:71

Sara Krnjić (UNI Đer) – 2 sk, 1 as za 7 min.

Cegled – Ujbuda 76:79

Jovana Popović (Cegled) – 13 p, 3 sk, 5 as za 28 min.

TURSKA

Fenerbahče – Mersin 81:56

Saša Čađo (Mersin) – 4 p, 2 ukr.l, 1 izg.l za 16 min.

ŠPANIJA

Man Filter – Zamarat 64:50

Aleksandra Stanaćev (Zamarat) – 6 p, 3 sk, 2 as, 1 ukr.l, 3 izg.l za 29 min.

POLJSKA

Goržov – Artego 73:74

Dragana Stanković (Artego) – 12 p, 7 sk, 2 as, 2 izg.l, 3 bl za 28 min.

Tamara Radočaj (Artego) – 12 p, 2 sk, 1 as, 3 ukr.l, 2 izg.l za 22 min.

Sedlice – Torun 69:77

Sanja Mandić (Torun) – 2 p, 2 sk, 4 as, 1 izg.l za 9 min.

NEMAČKA

Sarluis – Donau-Ries 74:54

Aleksandra Račić (Donau-Ries) – 4 p, 1 sk, 1 bl za 14 min.

Marburg – Hanover 60:51

Ivana Brajković (Hanover) – 2 p, 6 sk, 2 bl za 24 min.

SRBIJA

KK 021 – Crvena zvezda 66:94

Aleksandra Katanić (Crvena zvezda) – 17 p, 8 sk, 5 as, 3 ukr.l, 4 izg.l za 24 min.

Snežana Bogićević (Crvena zvezda) – 7 p, 5 sk, 2 as, 1 ukr.l, 3 izg.l za 20 min.

VABA LIGA

Trešnjevka – Crvena zvezda 58:86

Aleksandra Katanić (Crvena zvezda) – 5 p, 5 sk, 9 as, 4 ukr.l, 3 izg.l za 18 min.

Snežana Bogićević (Crvena zvezda) – 16 p, 6 sk, 2 ukr.l, 2 izg.l, 1 bl za 22 min.

EVROLIGA

Dinamo Kursk Fenerbahče 64:63

Sonja Petrović (Dinamo Kursk) – 7 p, 5 sk, 1 as, 1 bl za 14 min.

Avenida – Šopron 70:78

Aleksandra Crvendakić (Šopron) – 11 p, 5 sk, 1 as za 31 min.

EVROKUP

Orman Genčlik – Mersin 62:58

Saša Čađo (Mersin) – 13 p, 4 sk, 4 ukr.l za 38 min.

Uniao Sportiva – UNI Đer 66:61

Sara Krnjić (UNI Đer) – 6 p, 4 sk, 2 as, 1 ukr.l za 23 min.

Celje – Atomeromu 68:75

Nevena Jovanović (Atomeromu) – 3 p, 6 sk, 2 as, 2 ukr.l za 27 min.

Brno – Miškolc 70:83

Maja Škorić (Miškolc) – 4 p, 4 sk, 3 as, 1 ukr.l, 1 izg.l, 2 bl za 24 min.

Goržov – Artego 81:78

Dragana Stanković (Artego) – 12 p, 6 sk, 1 ukr.l, 3 izg.l za 22 min.

Tamara Radočaj (Artego) – 11 p, 4 sk, 4 as, 1 ukr.l, 2 izg.l za 24 min.

Torun – MBA Moskva 95:86

Sanja Mandić (Torun) – 2 sk, 6 as, 5 izg.l za 17 min.

Keltern – Cegled 83:80

Jovana Popović (Cegled) – 18 p, 3 sk, 4 as, 2 ukr.l, 2 izg.l za 38 min.