I ove sezone pratimo učinak naših aktuelnih i potencijalnih reprezentativki širom košarkaških meridijana…

RUSIJA

Dinamo Kursk – Spartak Noginsk 88:54

Sonja Petrović (Dinamo Kursk) – 10 p, 4 sk, 4 as, 3 izg.l za 17 min.

MAĐARSKA

Šopron – MTK 100:45

Aleksandra Crvendakić (Šopron) – 13 p, 5 sk, 3 as, 1 ukr.l za 20 min.

UNI Đer – Miškolc 74:79

Sara Krnjić (UNI Đer) – 12 p, 3 sk, 2 as, 1 ukr.l za 25 min.

Maja Škorić (Miškolc) – 4 sk, 2 ukr.l za 16 min.

ZTE NKK – Atomeromu 75:67

Nevena Jovanović (Atomeromu) – 14 p, 3 sk, 4 as, 1 ukr.l, 3 izg.l za 35 min.

PINK Pečuj – Cegled 77:70

Jovana Popović (Cegled) – 13 p, 2 sk, 3 as, 1 ukr.l, 2 izg.l za 33 min.

ŠPANIJA

Zamarat Gernika 40:73

Aleksandra Stanaćev (Zamarat) – 9 p, 4 sk, 3 as, 1 izg.l za 26 min.

POLJSKA

Artego – Arka Gdinja 59:65

Dragana Stanković (Artego) – 7 p, 8 sk, 2 ukr.l, 7 bl za 30 min.

Tamara Radočaj (Artego) – 2 p, 1 sk, 4 as, 2 ukr.l, 4 izg.l za 17 min.

NEMAČKA

Donau-Ries – Frajburg 72:55

Aleksandra Račić (Donau-Ries) – 13 p, 6 sk, 3 izg.l za 28 min.

Donau-Ries – Kemnic 73:68

Aleksandra Račić (Donau-Ries) – 21 p, 1 sk, 1 as, 2 izg.l za 36 min.

Frajburg – Hanover 78:58

Ivana Brajković (Hanover) – 6 p, 1 sk, 1 as, 1 izg.l za 26 min.

VABA LIGA

Triglav – Crvena zvezda 68:76

Aleksandra Katanić (Crvena zvezda) – 7 p, 8 sk, 10 as, 2 ukr.l, 6 izg.l, 1 bl za 27 min.

Snežana Bogićević (Crvena zvezda) – 7 p, 6 sk, 2 as, 2 ukr.l, 2 izg.l za 25 min.

EVROLIGA

Dinamo Kursk – Karolo basket 83:62

Sonja Petrović (Dinamo Kursk) – 23 p (3-3 za tri poena), 11 sk, 3 as, 2 izg.l za 33 min.

Šopron – Olimpijakos 85:69

Aleksandra Crvendakić (Šopron) – 11 p, 3 sk, 2 as, 1 ukr.l, 1 izg.l za 24 min.

EVROKUP

Telge Sodertalje Artego 63:85

Teodora Turudić (Telge Sodertalje) – 8 p, 3 sk, 2 as, 2 ukr.l, 3 izg.l, 1 bl za 36 min.

Dragana Stanković (Artego) – 18 p, 7 sk, 3 as, 1 ukr.l, 1 izg.l, 7 bl za 30 min.

Tamara Radočaj (Artego) – 10 p, 5 sk, 6 as, 1 izg.l za 27 min.

ACS Sepsi – Mersin 87:70

Saša Čađo (Mersin) – 5 sk, 2 as, 1 ukr.l, 3 izg.l za 32 min.

Gernika – UNI Đer 79:67

Sara Krnjić (UNI Đer) – 5 p, 4 sk, 2 izg.l, 1 bl za 27 min.

Nant – Miškolc 87:97

Maja Škorić (Miškolc) – 15 p, 3 sk, 3 as, 2 ukr.l, 1 izg.l za 34 min.

Ružemberok – Atomeromu 65:58

Nevena Jovanović (Atomeromu) – 8 p, 6 sk, 1 as, 1 ukr.l, 2 izg.l za 23 min.

Torun – Galatasaraj 77:55

Sanja Mandić (Torun) – 2 p, 7 sk, 7 as, 1 ukr.l, 2 izg.l za 20 min.

Asvel – Cegled 76:62

Jovana Popović (Cegled) – 18 p, 1 sk, 3 as, 5 ukr.l, 3 izg.l za 35 min.