I ove nedelje pratimo učinak naših aktuelnih i potencijalnih reprezentativki širom košarkaških meridijana…

RUSIJA

Kazanočka – Dinamo Kursk 46:72

Sonja Petrović (Dinamo Kursk) – 13 p, 5 sk, 3 as, 3 izg.l, 1 bl za 23 min.

MAĐARSKA

Šopron – Miškolc 79:62

Tina Jovanović (Šopron) – 10 p, 6 sk, 1 as, 1 ukr.l, 3 izg.l, 1 bl za 22 min.

Aleksandra Crvendakić (Šopron) – 11 p, 9 sk, 3 as, 1 ukr.l, 4 izg.l za 19 min.

MTK – Peč Pečuj 50:80

Sanja Mandić (Peč Pečuj) – 9 p, 3 sk, 9 as, 4 ukr.l, 2 izg.l za 30 min.

Cegled – Atomeromu 68:80

Sara Krnjić (Atomeromu) – 10 p, 11 sk, 2 as, 1 ukr.l, 1 izg.l za 31 min.

TURSKA

Orman – Fenerbahče 54:57

Ana Dabović (Fenerbahče) – 5 p, 3 sk, 3 as, 1 izg.l za 26 min.

Mersin – Galatasaraj 87:77

Saša Čađo (Mersin) – 6 p, 1 sk, 1 as, 1 ukr.l za 8 min.

ŠPANIJA

Bembibre – Araski 68:55

Aleksandra Stanaćev (Bembibre) – 5 p, 3 sk, 6 as, 5 izg.l za 34 min.

POLJSKA

Torun – Artego 76:85

Dragana Stanković (Artego) – 7 p, 6 sk, 3 ukr.l, 2 izg.l za 28 min.

Sedlce – Sleza Vroclav 60:91

Tijana Ajduković (Sleza Vroclav) – 9 p, 6 sk, 2 as, 1 ukr.l, 3 izg.l, 1 bl za 18 min.

Viđev – Visla 61:85

Tamara Radočaj (Visla) – 4 p, 2 sk, 2 as, 3 ukr.l, 3 izg.l za 26 min.

 

FIBA EVROLIGA

USK Prag – Dinamo Kursk 56:88

Sonja Petrović (Dinamo Kursk) – 10 p, 8 sk, 4 as, 3 ukr.l, 1 bl za 29 min.

Šopron – Vilnev 82:56

Jelena Milovanović (Šopron) – 8 p, 2 sk, 1 as za 11 min.

Tina Jovanović (Šopron) – 7 p, 4 sk, 1 ukr.l za 23 min.

Aleksandra Crvendakić (Šopron) – 10 p, 6 sk, 3 as, 1 ukr.l, 4 izg.l za 21 min.

Nevena Jovanović (Vilnev) – 6 p, 4 sk, 3 as, 5 izg.l za 33 min.

Fenerbahče – Jekaterinburg 80:77

Ana Dabović (Fenerbahče) – 4 p, 1 as, 1 ukr.l, 1 izg.l za 30 min.

Famila Skio – Visla 59:68

Tamara Radočaj (Visla) – 5 p, 3 sk, 3 as za 22 min.

 

FIBA EVROKUP – TOP 16

TTT Riga – Mersin 62:63

Saša Čađo (Mersin) – 9 p, 5 sk, 1 as, 2 ukr.l, 2 izg.l za 34 min.

Sleza Vroclav – Atomeromu 74:84

Tijana Ajduković (Sleza Vroclav) – 13 p, 6 sk, 3 izg.l, 2 bl za 26 min.

Sara Krnjić (Atomeromu) – 14 p, 11 sk, 6 as, 3 ukr.l, 2 izg.l za 32 min.

Košice – Lande 63:44

Maja Škorić (Lande) – 1 p, 4 sk, 1 as, 1 ukr.l, 1 izg.l za 32 min.

Karolo Basket – Artego Bydg 84:47

Dragana Stanković (Artego Bydg) – 8 p, 8 sk, 3 ukr.l, 2 izg.l za 25 min.