I ove nedelje pratimo učinak naših aktuelnih i potencijalnih reprezentativki širom košarkaških meridijana…

RUSIJA

Dinamo Kursk – UMMC 77:68

Sonja Petrović (Dinamo Kursk) – 8 p, 4 sk, 2 as, 1 izg.l za 24 min.

MAĐARSKA

Šopron – Vašaš Akademija 115:59

Jelena Milovanović (Šopron) – 15 p, 2 sk, 3 as, 1 bl za 13 min.

Tina Jovanović (Šopron) – 10 p, 8 sk, 2 as, 1 ukr.l, 2 izg.l, 3 bl za 21 min.

Aleksandra Crvendakić (Šopron) – 5 p, 4 sk, 2 as, 1 ukr.l, 1 izg.l, 1 bl za 11 min.

Atomeromu – Peč Pečuj 86:50

Sara Krnjić (Atomeromu) – 12 p, 5 sk, 1 izg.l za 14 min.

Sanja Mandić (Peč Pečuj) – 2 p, 5 as, 1 ukr.l, 6 izg.l za 31 min.

TURSKA

Čanik – Fenerbahče 61:82

Ana Dabović (Fenerbahče) – 5 p, 1 sk, 1 ukr.l, 1 izg.l za 21 min.

Botaš – Mersin 87:80

Saša Čađo (Mersin) – 6 p, 3 sk, 2 as, 2 izg.l, 1 bl za 18 min.

Abdulah Gul Galatasaraj 72:71

Danijel Pejdž (Abdulah Gul) – 8 p, 4 sk, 2 as, 1 ukr.l, 1 izg.l za 28 min.

FRANCUSKA

Vilnev Lande 66:50

Nevena Jovanović (Vilnev) – 7 p, 5 sk, 1 as, 3 ukr.l za 31 min.

Maja Škorić (Lande) – 14 p, 3 sk, 2 as, 2 ukr.l, 1 izg.l za 33 min.

ŠPANIJA

Avenida – Bembibre 77:65

Aleksandra Stanaćev (Bembibre) – 10 p, 4 sk, 8 as, 8 izg.l za 34 min.

POLJSKA

Artego– MKK Sedice 86:64

Dragana Stanković (Artego) – 4 p, 8 sk, 1 as, 1 ukr.l, 2 izg.l, 2 bl za 19 min.

Visla Krakov – Sleza Vroclav 74:65

Tamara Radočaj (Visla) – 4 p, 3 sk, 2 as, 1 ukr.l, 2 izg.l za 16 min.

Tijana Ajduković (Sleza Vroclav) – 14 p, 3 sk, 1 ukr.l, 1 izg.l, 1 bl za 23 min.

 

FIBA EVROLIGA

Kastors Brein – Dinamo Kursk 60:72

Sonja Petrović (Dinamo Kursk) – 6 p, 5 sk, 6 as, 3 ukr.l, 1 izg.l za 30 min.

Galatasaraj – Šopron 73:75

Jelena Milovanović (Šopron) – 14 p, 4 sk, 4 as, 1 ukr.l, 1 izg.l, 1 bl za 29 min.

Tina Jovanović (Šopron) – 6 p, 2 sk, 2 sk, 1 izg.l, 1 bl za 13 min.

Aleksandra Crvendakić (Šopron) – 20 p (6-4 za tri poena), 8 sk, 4 as, 2 izg.l, 1 bl za 29 min.

Nadežda – Fenerbahče 64:66

Ana Dabović (Fenerbahče) – 4 sk, 5 as za 29 min.

Polkovice – Vilnev 61:69

Nevena Jovanović (Vilnev) – 28 p (5-5 šut za tri poena), 4 sk, 3 as, 1 ukr.l, 1 izg.l za 33 min.

Visla – Jekaterinburg 49:74

Tamara Radočaj (Visla) – 15 p (4-3 za tri poena), 1 sk, 1 as, 1 ukr.l, 4 izg.l za 25 min.

 

FIBA EVROKUP

MBA Moskva – Mersin 66:81

Saša Čađo (Mersin) – 11 p, 7 sk, 3 as, 3 ukr.l, 2 izg.l za 29 min.

UNI Đer – Atomeromu 67:76

Sara Krnjić (Atomeromu) – 16 p, 4 sk, 2 as, 2 izg.l za 24 min.

Frajburg – Lande 64:71

Maja Škorić (Lande) – 9 p, 7 sk, 1 as, 1 ukr.l za 30 min.

DVTK – Artego Bydg 68:86

Dragana Stanković (Artego Bydg) – 16 p, 3 sk, 3 izg.l, 2 bl za 22 min.