U nedelju 31. marta 2019. godine u Beogradu će biti održani prvi Savezni trening u 2019. godini za devojčice iz cele Srbije 2004, 2005. i 2006. godište.

Treninzi će biti održani u dvorani „Vizura“ u Zemunu.

Trener ekipe 2004-A biće Svetlana Mitrović, a ekipe 2004-B Aleksandar Jovanović. Ekipu 2005-A sa klupe će voditi Bojan Ivanović, a pomoćni trener će mu biti Vladica Ranđelov, dok će 2005-B voditi Vojislav Ćirović, a pomoćnik će mu biti Milica Janković. Trener ekipe 2006-A biće Nenad Milovanović, a njegov pomoćnik Zoran Kostadinović, dok će trener 2006-B biti Marjan Stojanac, sa pomoćnikom Nikolom Dmitrovićem.

Na spiskovima su:

2004. godište

Jovana Spasovski (Kneževac Kijevo-Beograd)

Teodora Ćulibrk (Crvena zvezda-Beograd)

Miljana Ćaćić (Crvena zvezda-Beograd)

Dunja Zečević (Crvena zvezda-Beograd)

Una Natić (Art basket-Beograd)

Višnja Kljajević (Radivoj Korać-Beograd)

Anastasija Đorić (Foka-Kragujevac)

Dijana Arsović (Ivanjica)

Anđela Ulemek (Crvena zvezda-Beograd)

Teodora Jeremić (Ivanjica)

Srna Lazarević (Foka-Kragujevac)

Mara Nikolić (Radnički-Kragujevac)

Bojana Talijan (Stara Pazova)

Bojana Miškić (Stara Pazova)

Anđela Marojević (Vrbas)

Dejana Vignjević (Vrbas)

Jelena Babajić (ŽKA Novi Sad)

Marija Nikolajević (Vršac)

Tamara Ivanović (Student Niš)

Milena Trailović (Hajduk Veljko-Negotin)

Anastasija Milojević (Aktavis-Leskovac)

Bojana Ristić (Bor)

Valerija Ćirić (Mladost-Bela Palanka)

Ana Miltenović (Italija)

2005. godište

Marija Avlijaš (Crvena zvezda-Beograd)

Teodora Ivanović (Crvena zvezda-Beograd)

Milica Mrkela (Mondo basket-Beograd)

Zoja Vuletić (Art basket-Beograd)

Aleksandra Životić (Art basket-Beograd)

Elena Jugović (Vizura-Beograd)

Milica Lazarević (Partizan 1953-Beograd)

Jovana Jevtović (Ivanjica)

Sonja Filimonović (Foka-Kragujevac)

Ivana Pavlović (Vlasenica)

Jovana Mandić (Mileševka-Prijepolje)

Nikolina Klisarić (Vlasenica)

Anja Mitrašinović (Vršac)

Darija Nestorov (Proleter 023-Zrenjanin)

Divna Božičić (Vrbas)

Bojana Živković (Čoka)

Anđela Vlahović (ŽKA Novi Sad)

Milica Selaković (Čelarevo)

Jelena Lazarević (Rtanj-Boljevac)

Anđela Ilić (Napredak-Aleksinac)

Ivona Perić (Aktavis-Leskovac)

Bratislava Ignjatović (Gimnazijalac-Pirot)

Kristina Pavlović (Hajduk Veljko-Negotin)

Teodora Trkulja (Hajduk Veljko-Negotin)

2006. godište

Sara Milovanović (Crvena zvezda-Beograd)

Ana Jovanov (Agros basket-Beograd)

Teodora Šaran (Agros basket-Beograd)

Minja Aranđelović (Ras-Beograd)

Dragana Jovičić (Girl basket-Beograd)

Dunja Stojanović (Crvena zvezda-Beograd)

Andrijana Urošević (Beko-Beograd)

Jana Đorđević (Partizan 1953-Beograd)

Milica Mitrović (Vlasenica)

Teodora Simončević (Ivanjica)

Nevena Đorđević (Šumadija 1991-Kragujevac)

Milica Borovina (Vlasenica)

Jelena Grujin (Vršac)

Jovana Popović (Vrbas)

Mia Bikicki (Difens-Žabalj)

Nina Rudović (Vrbas)

Lana Marić (Dunav-Apatin)

Marijana Sekulić (ŽKA Novi Sad)

Vera Đorđević (Gimnazijalac-Pirot)

Dunja Dimitrijević (Student-Niš)

Jovana Marjanović (Bor)

Jana Ćirić (Gimnazijalac-Pirot)

Natalija Simonović (Student-Niš)

Natalija Krstić (Aktavis-Leskovac)