У17 селекција Србије, играчи рођени 2001. године и млађи, која се припрема за Светско првенство које ће се од 30. јуна до 8. јула одржати у Санта Феу и Розарију (Аргентина) одиграла је нову контролну утакмицу у Крагујевцу. Изабраници селектора Слободана Клипе још једном су поражени од снажне селкције Турске. И вечерашња утакмица је имала готово идентичан сценарио као она одиграна у среду (58:80). Наш млади тим добро се држао у првих 20 минута, да би у другом полувремену нагло попустио и дозволио ривалу да стекне недостижну предност и дође од убедљиве победе: Србија У17 – Турска У17 52:78 (15:16, 17:21, 8:16, 12:25)

СРБИЈА У17: Мусић 1, Радојичић, Павићевић, Карапанџић 4, Пажин 8, Сушић, Живановић 2, Васић 6, Ланговић 11, Марковић 2, Танасковић 13, Поповић 3, Којић 2, Петрушев.

ТУРСКА У17: Лијасоглу 18, Горенер, Цете 5, Куртулдум 16, Остурк, Ердек 7, Сенгун 9, Халтал 7, Сезгун 7, Атун 2, Бас, Мутаф 3, Каучук, Карабилен 4.